Akustik Sünger İmalatı

Uygun fiyatlarla en kaliteli akustik sünger imalatı
Mikro Sünger, ses yalıtımı ve izolasyonu alanında gerekli olan akustik sünger çeşitlerini dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile üreterek toptan satışlarda indirimli olarak sunmaktadır.

Genel Detaylar

Akustik süngerler, piramit, yumurta, bass trap ve daha bir çok çeşidiyle %90’a varan ses yalıtımı sağlayan bir sünger çeşididir. Yapısı gereği ses emici özelliği ile stüdyolarda, kapalı salonlarda tercih edilmektedir.

Akustik süngerler stüdyolarda, tiyatro salonlarında, sinema salonlarında, konferans salonlarında ve daha pek çok kapalı kompleks salonlarda tercih edilmektedir.

Akustik süngerler ihtiyacınıza göre farklı ölçülerde ve yoğunluklarda üretilebilmektedir. İhtiyacınızı hemen bize detaylarıyla birlikte iletin, size özel teklifimizi hemen iletelim.

Türkiye’nin her yerine akustik sünger gönderimi yapabilmekteyiz. Dilerseniz uygulama dahil sunabildiğimiz hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Akustik sünger için teklif alın: 0532 158 85 09

Ürün Görselleri

Akustik Sünger
Akustik Sünger
Akustik Sünger
Akustik Sünger
Bass Trap Akustik Sünger
Bass Trap Akustik Sünger

Akustik Sünger Özellikleri

Akustik sünger nedir sorusuna kısaca açıklama yaparak yazımıza başlamak istiyoruz. Akustik süngerler ses yalıtım alanlarında kullanılan sünger türleridir. Sesi ve nemi  içine hapseden ve kesinlikle ses ve hem geçirmeyen maddelerden üretilmiştir. Kullanıldığı ortam da sesi ve gürültüyü tamamen içine hapsederek dışarı çıkmasını engellemektedir. Mikro Sünger firması olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda akustik süngerleri üreterek başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin her yerine toptan satışımız mevcuttur. Yurtiçi satışların yanı sıra yurtdışında da faaliyet göstermekteyiz. İrtibat numaralarımızdan bize ulaşarak ihtiyacınıza en uygun ürünleri belirleyerek uygulama dahil hizmetlerimizden yararlanmak için bizden teklif alabilirsiniz.

Akustik sünger fiyatları konusunda Mikro Sünger firmamız Türkiye’de bulunan akustik sünger toptancıları arasında en iyi fiyat garantisini veren firma olarak lider gelmektedir. Sizler de web sitemiz üzerinde bulunan iletişim adreslerimizden veya telefon numaralarımızdan bizleri arayarak fiyat konusunda veya aklınıza takılan herhangi bir konuda müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Akustik sünger ölçüleri standart boyutlarda olmakla birlikte kullanıcının isteğine göre de şekillenebilir ve istenilen en veya boylarda kesim yapılmakta ve üretilmektedir. Akustik sünger uygulaması oldukça kolay olup uygulanacak zeminin öncelikle temizlenmesi gerekmektedir. Duvarlar üzerine monte edilerek sabitlenen süngerler ayrıca paneller üzerine de entegre edilebilmektedir.

Akustik sünger fiyatları için teklif alın: 0532 158 85 09

Ürün Görselleri

Akustik Yumurta Sünger
Akustik Yumurta Sünger
Akustik Sünger
Akustik Sünger
Bass Trap Sünger
Bass Trap Sünger
Akustik Sünger Fiyatları

Akustik sünger fiyatları kalınlık, dansite (yoğunluk), ölçü gibi etkenlere bağlı olarak değişmekle birlikte, fiyat bilgileri hakkında bize ulaşarak detay alabilirsiniz.

Tiyatro , sinema , stüdyo tarzı yerlerde kullanımı daha aktif olan akustik süngerlerin , birçok farklı alanda da kullanılmaktadır. Mikro sünger firması sektöre giriş yaptığı günden itibaren genç ve dinamik ekibi bile birlikte , kullanıcıların isteklerine  çözüm üretebilmek adına günden güne gelişmekte ve azimle çıktığı yolda ilerlemektedir.

Hemen teklif alın