Ayakkabı Süngeri İmalatı

Birinci sınıf ayakkabı cila süngeri imalatı
Müşterilerimizin isteklerine göre kutulu ve ambalajlı biçimde üretilebilen ayakkabı cila süngerleri, uzun süreli kullanıma dayanıklı ve birinci sınıf sünger malzemeden üretilmektedir. Hemen bizimle irtibata geçerek toptan sipariş verebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler

Ayakkabı cila süngerleri imalatı dayanıklı ve uzun ömürlü süngerden üretilmekle birlikte, uzun süre kullanım için uygundur. En kaliteli malzemelerden imal edilen ürünlerimiz dilerseniz ambalaj ve paketli olarak teslim edilir.

Ayakkabı cilası süngeri, farklı dansitelerde (yoğunluk) üretilebilmektedir. Ürün fiyatları buna göre değişkenlik göstermekle beraber, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretim yapılabilmektedir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ambalaj ve paketleme işlemleri tamamen müşteriye özel üretilebilmektedir. Müşterimizin kendi markası ve ambalajını kullanabilmemizin yanında, ambalaj seçenekleri için bizden detay alınız.

Türkiye’nin tüm bölgelerine ve şehirlerine nakliye ile toptan siparişler gönderilebilmektedir. Dilediğiniz boyutta ve ebatta ayakkabı cilası süngeri için hemen bizden detay alabilirsiniz.

Ayakkabı süngeri için teklif alın: 0532 158 85 09

Ayakkabı Cila Süngeri

Ayakabı Cila Süngeri
Ayakabı Cila Süngeri
Ayakkabı Parlatıcı Sünger
Ayakkabı Parlatıcı Sünger
Ayakkabı Parlatma Süngeri width=
Ayakkabı Parlatma Süngeri

Ayakkabı Süngeri Detayları

Genel olarak her evin ihtiyacı olan ürünlerin başında ayakkabı süngerleri gelmektedir. Ayakkabı süngerleri üretimi ve yapısı bakımından kolay kullanışlı ve kolay temizlenebilir ürünlerdir. Ayakkabıların yüzeylerine zarar vermeden temizlik yapabilmenize olanak sağlayabilmektedir. Mikro Sünger firması olarak İstanbul ayakkabı süngeri toptancıları arasında kurulduğumuz günden itibaren lider olarak yolumuza ilerlemekteyiz. Ayakkabı sünger fiyatları konusunda Türkiye’de en iyi fiyat garantisini Mikro Sünger firmamız vermektedir. Tamamen kullanıcıların isteklerine göre düzenlenebilir ve üretilebilir ürünler olmakla birlikte Türkiye’de başta İstanbul , İzmir ve Ankara olmak üzere birçok ile toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur. Yurtiçi satışların yanı sıra yurtdışı satışlarımız da mevcuttur.

Ayakkabı süngerleri çeşitleri bakımından ve işlevleri bakımından farklılık göstermektedir. Cila süngerleri ve boya süngerleri olarak iki ana başlıkta ayırabiliriz bunların dışında birçok sünger çeşidine Mikro Sünger firmamızdan ulaşmanız mümkün. Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizden veya sabit telefon numaralarımızdan  bizleri haftanın 7 günü ve 24 saati arayabilir, müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilir aklınıza takılan her konuda fikir edinebilirsiniz.Ayakkabı boyası sünger imalatı konusunda müşteri isteklerine göre dizayn da yapılabilmekte. Firmamız kullanıcının isteklerine göre kesim ve  üretim işlemi yapmaktadır. Ayakkabı cila süngeri genel olarak hava boşlukları olan süngerler kullanımı kolay ve yıkanabilir yapılardadır. Pasta cila süngeri olarak da bilinen ürünlerimiz için hemen size özel teklif alın.

Ayakkabı cila süngeri için teklif alın: 0532 158 85 09

Ayakkabı Süngeri Görselleri

Ayakkabı Cila Süngeri
Ayakkabı Cila Süngeri
Ayakkabı Parlatıcı Sünger
Ayakkabı Parlatıcı Sünger
Ayakkabı Cila Süngeri
Ayakkabı Cila Süngeri
Cila Süngeri İmalatı

Oto pasta cila süngeri temizliği oldukça pratik şekilde yapılmaktadır. Kolay kullanabilir olması yıkanması ve kurutulması açısından da avantaj sağlamaktadır. Bu durumun yanı sıra, değiştirilebilir olması da diğer alternatif durumlardan bir tanesi olarak sunulmaktadır. Sizler de ayakkabı parlatıcı sünger fiyatları ve kaliteli hizmetten, uygun fiyat garantisinden yararlanmak için hemen iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine toptan ve perakende gönderim sağlamakla birlikte ayakkabı pasta cila süngeri ambalajı sizin isteğinize göre yapılabilmektedir. Cila sünger seti toptan satış fiyat teklifi için hemen bizimle iletişime geçerek, Türkiye’de lider ayakkabı parlatıcı cila sünger imalatı yapan Mikro Sünger ile çalışabilirsiniz.

Hemen teklif alın