Banyo Süngeri İmalatı

En kaliteli banyo süngerleri için hemen teklif alın
Bebekler için banyo süngeri ve küvet süngeri olarak da bilinen ürünlerimiz için hemen toptan satışlarda teklif alabilir, en uygun fiyatlarla sunulan ürünlerimizi ambalajlı ve paketli olarak Türkiye’nin her yanından temin edebilirsiniz.

Genel Detaylar

Oteller, banyo aksesuarları satan mağazalar, toptan satış mağazaları gibi yerlerde mutlaka bulunması gereken ürünlerden biri olan banyo süngeri için toptan satışlarda büyük indirimler bulunuyor.

Bebekler ve yetişkinler için özel olarak tasarlanmış bu ürün çeşidi, en kaliteli malzeme kullanılarak üretilmekte ve uzun yıllar kullanıma uygun olması için son teknoloji kullanılmaktadır.

Büyük adetli toptan siparişlerde kişiye özel sünger tasarımı yapılmakla birlikte, ambalaj ve paketleme de müşteriye özel olarak yapılabilmektedir.

Türkiye’nin her yerine ürün gönderimimiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz özenli bir şekilde paketlenmiş ve ambalajlanmış olarak sizlere ulaştırılır.

Banyo süngeri için teklif alın: 0532 158 85 09

Banyo Süngeri Görselleri

Banyo Süngeri
Banyo Süngeri
Banyo Süngeri İmalatı
Banyo Süngeri İmalatı
Banyo Süngeri Üretimi
Banyo Süngeri Üretimi

Banyo Süngeri Fiyatları

Banyo süngerleri bir evin olmazsa olmaz alternatif temizlik ürünlerinden birisidir. Hemen hemen her evde görebileceğiniz ürünü Mikro Sünger sizler için farklı kılmayı hedeflemiş ve kurulduğu günden beri bu doğrultuda hizmet vermeyi amaçlamıştır. Banyo temizlik süngeri konusunda toptan ve perakende satışları ile başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere ticaret alanlarını genişletmiştir. Yurtiçi satışlarının yanı sıra yurtdışı faaliyetlerde de bulunan ve banyo süngeri üreticileri arasında lider konumda bulunan Mikro Sünger, sizlerin isteklerinize tam cevap verebilmek için günden güne üretim ağını geliştirmektedir. Tamamen Mikro Sünger malzemesi kullanılarak üretilen  banyo süngerleri kişiye özel istenirse, bebek banyo süngerleri ve banyo küvet süngeri tarzında da üretilebilir.

Toplu ve perakende satışlar için hemen bizimle iletişime geçebilir ve fiyat alabilirsiniz. Seçeceğiniz kesim ve kullanılacak malzemelere oranla verilen fiyatlarda Türkiye’de en iyi fiyat garantisi veren firmamızdan, ambalaj ve paketleme dahil hemen teklif alabilirsiniz. Banyo süngeri ne işe yarar diye kısaca açıklamak gerekirse, banyo süngerleri temizlik alanında yüzey temizleme alanında veya banyo yaparken temizlik aşamasında istenmeyen kirleri temizlemede kullanılan sünger tipleridir. Mikro Sünger, banyo süngeri fiyatları konusunda uygun fiyatlarla kaliteli ürün sunmaya çalışmaktadır. Banyo temizlik süngerleri ayrıca dayanıklılık açısından oldukça sağlam maddelerden üretilmektedir. Hijyen ve temizliği sağlaması banyo süngeri faydalarının başında gelmektedir.

Banyo süngeri fiyatları için teklif alın: 0532 158 85 09

Banyo Temizlik Süngeri

Banyo Süngeri
Banyo Süngeri
Banyo Süngeri
Banyo Süngeri
Banyo Süngeri
Banyo Süngeri
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Banyo sünger üreticileri arasında açık ara lider olan Mikro Sünger firmamız, Türkiye’de ve yurt dışında genel olarak kullanıcıların ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilmek adına AR-GE çalışmalarına önem vermektedir.

Ayrıca banyo süngerleri fiyatları konusunda hemen bizlerle iletişime geçebilir en iyi fiyat garantisi ile birlikte doğru alışveriş yapabilirsiniz. Başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere Türkiye’de birçok şehire banyo süngeri gönderimi sağlamakla birlikte yurtdışı faaliyetlerimiz de bulunmaktadır. Banyo süngeri tavsiyesi ve kullanımı için sitemizdeki makalelerden yararlanabilir, bebek banyo süngerleri için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen teklif alın