Bondex Sünger İmalatı

Çok amaçlı kullanılabilen kaliteli bondex sünger imalatı
Bondex süngerler stüdyo, kapalı sinema, tiyatro, sahne vb. gibi alanların ses yalıtımında ve diğer alanlarda çok amaçlı kullanılabilmektedir. Toptan satışlarda yararlanabileceğiniz indirimleri öğrenmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bondex Sünger Nedir?

Bondex süngerlerin başta spor minderleri, güreş minderleri, jimnastik minderleri, atlama minderleri vb. olmak üzere, koruma amaçlı kullanım, salon zeminlerinde ve duvar döşemelerinde kullanımı, ses yalıtımında kullanımı bulunmaktadır.

İhtiyacınıza göre farklı kalınlıklarda ve dansite (yoğunluklarda) üretimi yapılabilen bondex süngerler, kalınlık ve yoğunluğuna göre yalıtım ve sertlik oranı değişmektedir. Buna bağlı olarak fiyatlarda da farklılık olmaktadır.

Bondex süngerler ses yalıtımı için kullanıldığı iki süngerin arasına konulan kauçuk EPDM bariyer sayesinde gelen seslerin titreşimi emilir ve daha yüksek seviyeli seslerin yalıtımı daha iyi sağlanmış olur.

Bondex süngerler ses yalıtımında kullanılan en önemli sünger tiplerinden birisi olmakla beraber %80’e varan ses yalıtımı sağlamasıyla stüdyoların, kapalı salonların, tiyatroların vazgeçilmez ürünüdür.

Bondex sünger için teklif alın: 0532 158 85 09

Bondex Sünger Özellikleri

Bondex sünger, ses yalıtımı ürünlerinden elde edilmiş kırpıntı ve atık süngerlerden oluşturulmuş bir sünger çeşididir. Bu durumu kısaca açıklamak gerekirse, çok küçük parçalara ayrılan süngerlerin tekrar sıkıştırılarak bir araya getirilmesinden oluşturulan sünger türüdür. Bondex süngerin özelliklerinden belki de en başta bahsetmemiz gereken ürünün yoğunluğu fazla olmasından dolayı ses yalıtımının ve ses geçirme durumunun en az olduğu sünger tipleridir. Mikro Sünger bu alanda yapmış olduğu faaliyetlerde genelde başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere birçok ilde faaliyet gösteren ve aynı şekilde yurtdışına da hizmet sağlayan genç ve dinamik bir ekibe sahip olan firmadır.

İhtiyacınıza göre plaka veya levha şeklinde kesilebilen bondex süngerleri, istediğiniz model ve kalıplarda üretimini sağlamak mümkün. Toplu ve perakende satışlarda da aktif olarak hizmet sağlayan firmamız en uygun fiyat garantisini vermektedir. Detaylı görüşme ve fiyat için hemen iletişim numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Bondex süngerlerin genel kullanım alanlarına birkaç tane örnek vermek gerekirse , genelde stüdyolar ve tiyatro alanlarında, sahne performansları gerektiren salonlarda, sinema salonlarında ve daha pek çok kapalı salonlarda çok amaçlı kullanılmaktadır. Sesi dışarıya iletmemek için üretilen ve küçük parçaların bir araya gelerek oluşturduğu sünger tipi dilenirse farklı kullanım alanları için de üretilmektedir.

Bondex sünger fiyatları için teklif alın: 0532 158 85 09
Bondex Sünger Fiyatları

Mikro Sünger’in geniş hizmet yelpazesinde sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına uygulamak istediğiniz her alan için ayrıca kesim yapan ve istediğiniz modeller de üreten bir firmadır.

Bondex süngerlerin fiyatları hakkında detaylı bilgiyi iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Haftanın 7 günü ve 24 saati aktif olarak hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile birlikte sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için kurulduğu günden beri emin adımlarla çizgimizi bozmadan ilerlemekteyiz. Sizler de kaliteli hizmet almak ve işini güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Hemen teklif alın