Bulaşık Süngeri İmalatı

En kaliteli bulaşık süngeri imalatı en uygun fiyatlarla
Oluklu bulaşık süngeri, endüstriyel bulaşık süngeri ve diğer çeşitler en uygun fiyatlarla Türkiye’nin her yerine toptan satışlarda büyük indirimlerle sunulmaktadır. Türkiye’nin en büyük bulaşık süngeri imalatçısı Mikro Sünger, kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyor.

Genel Detaylar

Hayatın her alanında kullanılabilecek olan bulaşık süngerlerini toptan satışlarda büyük indirimlerle satışa sunmaktayız. Toptan satışlarda yararlanabileceğiniz indirimler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

En kaliteli sünger ve keçe malzemeden üretilen bulaşık süngerleri, bunun yanı sıra en uygun fiyatlarla toptan satışlarda sunulmaktadır.

Mikro Sünger bulaşık süngerlerini başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine nakliye ile gönderebilmektedir.

Oteller, hastaneler, mağazalar, evler, işyerleri ve hayatın tüm alanlarında yer alan bulaşık süngerlerinin çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Bulaşık süngeri için bilgi alın: 0532 158 85 09

Ürün Görselleri

Toptan Bulaşık Süngeri
Endüstriyel Bulaşık Süngeri
Toptan Bulaşık Süngeri
Bulaşık Süngeri
Oluklu Bulaşık Süngeri
Oluklu Bulaşık Süngeri

Bulaşık Süngeri Özellikleri

Bulaşık süngerleri temizlik alanında kullanılan en önemli malzemelerden biridir. Çizmeyen ve antibakteriyel yapısı ile en kaliteli bulaşık süngerleri üretimi gerçekleştiren firmamız, bulaşık süngeri üretici firmaları arasında Türkiye’de önde gelen firmalardan biridir. Yine bulaşık süngeri imalatçıları arasında Mikro Sünger, toptan satışlarda sunduğu büyük indirimlerle kaliteli ürünü uygun fiyata almanızı sağlar. Bulaşık süngeri çeşitleri oluklu, endüstriyel, kalın ve ince olmak üzere bir kaç çeşide ayrılmaktadır. Bulaşık süngeri, alt kısmı endüstriyel sünger, üst kısmı keçeden üretilmektedir. Bulaşık süngeri ölçüleri müşterilerimizin isteğine göre yapılabilmekle beraber, genelde standart ölçüler 5×3 cm ebatlarındadır. Bulaşık süngeri yapımı konusunda Türkiye’de lider firma olan Mikro Sünger’den hemen fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Sağladığı hijyen ve temizlik ile yıllardır mutfaklarda ve temizlik gerektiren her alanda vazgeçilmezlerden biri olan ürünümüz, bulaşık süngeri üreten firmalar içerisinde lider konumda olan Mikro Sünger tarafından siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin her tarafına toptan satışlarda uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Firmamız sadece toptan satışlar yapmaktadır. Pürüzlü, pratik ve renkli seçenekleri ile beraber, tamamen müşterilerimizin isteği doğrultusunda üretim yapabilmekteyiz. Ambalajlama ve paketleme aşamaları ise en kaliteli jelatin kullanılarak ve en kaliteli karton koli kullanılarak yapılmaktadır. Bulaşık süngeri hakkında bilgi edinmek ve teknik özellikleri, yapılışı, üretimi, toptan fiyat hakkında bilgi, imalatı hakkında detayları edinmek için hemen müşteri temsilcilerimizle irtibat kurabilirsiniz.

Bulaşık süngeri fiyatları hakkında bilgi alın: 0532 158 85 09

Bulaşık Süngeri Görselleri

Bulaşık Süngeri
Bulaşık Süngeri
Bulaşık Süngeri
Bulaşık Süngeri
Bulaşık Süngeri
Bulaşık Süngeri
Bulaşık Süngeri Fiyatları

Bulaşık süngeri fiyatları ürünün ebatlarına, kullanılan ambalajlama malzemelerine, ve sünger yoğunluklarına değişmekle beraber, en detaylı fiyat bilgisini müşteri temsilcilerimizi arayarak öğrenebilir, toptan satışlarda sunulan büyük indirimlerden yararlanabilir, en kaliteli bulaşık süngeri tedariğini Türkiye’nin her yerine nakliye gönderimi ile sağlayabilirsiniz.

Ürünlerimiz uzun süreli kullanıma dayanıklı keçe ve süngerden üretilmektedir. Kaliteli ürünü uygun fiyata sunan firmamızdan hemen teklif alabilirsiniz.

Hemen teklif alın