Filtre Süngeri İmalatı

İç ve dış filtre süngeri imalatı ve toptan satışı
İç ve dış filtre süngerleri pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. İhtiyacınızı ve ürün detaylarınızı bize iletin, Türkiye’nin öncü sünger kuruluşu Mikro Sünger’den hemen size özel fiyatlarla teklifinizi alın.

Genel Özellikler

Toplam sünger hacmi, hücre duvarlarında %3 ila %5 arasında olması sebebiyle suda, sabunda, yakıtta, yağlarda, hiç bir şekilde şişmez. Bu nedenle filtrasyon uygulamaları için en ideal sünger tipidir.

Filtre süngerler yapısı nedeniyle kolay bir şekilde kesilebilir, işlenebilir, lamine edilebilir ve sıkıştırılabilir.

Eter bazlı retiküle sünger tipleri sudan etkilenmezler, dolayısıyla uzun süreli su içi kullanımlara en uygun sünger tipidir.

Eter ve ester bazlı retiküler filtre süngerler çekmeye ve uzamaya dayanıklı yüksek elastik yapıdadır.

Filtre süngeri için teklif alın: 0532 158 85 09

Filtre Süngeri Görselleri

Filtre Süngeri
Filtre Süngeri
Filtre Süngeri
Filtre Süngeri
Filtre Süngeri
Filtre Süngeri

İç & Dış Filtre Süngeri

Filtre sünger nedir , filtre sünger nasıl yapılır sorularına kısaca açıklama yaparak yazımıza başlamakta fayda var. Filtre sünger sıkıştırma yapılarak elde edilen ve kullanıma sunulan alternatif sünger ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Mikro Sünger bünyesinde de detaylı çalışmalar yapılmakta ve ürün yelpazesinde Filtre Sünger bulmanız mümkün. Kolay  kullanıma ve esnek yapıya sahip olan Filtre süngerleri genel de sıvı ve hava tarzı faaliyetler de kullanılması önerilmektedir. Ayrıca, kolay  kullanılması ve yıkanılabilir olması da  diğer olanaklarından bazılarıdır. Stüdyo ve mikrofon alanlarının yanı sıra dayanıklılığı ile otomotiv sektöründe de aktif olarak tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Genelde stüdyo çalışmalarında ve mikrofon başlıklarında filtre sünger kullanılarak sesi filtreden geçirme işlemi yapılmaktadır. Sesteki çatlakları kesmeye yönelik yapılan çalışma için olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Mikro Sünger de kurulduğu günden itibaren başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere Türkiye’nin diğer illerinin de ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca yurtiçi çalışmalarının yanı sıra yurtdışı faaliyetleri de bulunan firmamız toptan ve perakende satış konusunda sizlerledir. Sizler de bu alanda isteğiniz üzerine kesilmiş ve hazırlanmış Filtre Süngerlere sahip olmak için hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. Filtre Sünger fiyatları, ürün özelliklerine göre değişebilmektedir.

Filtre süngeri fiyatları için teklif alın: 0532 158 85 09

Filtre Süngerler

Filtre Süngeri
Filtre Süngeri
Filtre Süngeri
Filtre Süngeri
Filtre Süngeri
Filtre Süngeri
Filtre Süngeri Fiyatları

Filtre süngeri fiyatları ürünün özelliklerine, kullanım alanlarına ve kalitesine göre değişkenlik göstermekle beraber, ürün detaylarınızı bizimle paylaşmanız durumunda ücretsiz danışmanlık ve teklif alabilmektesiniz.

Filtre süngeri temizliği ise oldukça basit olup sadece tozunu almak veya yıkayarak kurutmaya bırakabilirsiniz. Dayanıklı ve esnek yapısı sayesinde suya karşı herhangi bir deforme olmamaktadır. Mutfaklarda da kullanılan sünger tipi ile aynı özelliktedir. Elektrikli ev aletlerinde de tercih edilmektedir.  Sizler de Mikro Sünger farklı ile uygun fiyatlarla kaliteli ürün tedarik etmek için hemen iletişim adreslerimizden bizlere ulaşın!

Hemen teklif alın