Kapı & Pencere Bandı İmalatı

Mükemmel yalıtım sağlayan kapı ve pencere bantları
Kapı ve pencere kenarlarında mükemmel bir ses ve ısı yalıtımı sağlayan kapı pencere bantlarının fiyat detaylarını ve toptan satışlarda yapılan indirimler hakkında bilgi edinmek için hemen arayınız.

Genel Detaylar

Kauçuk veya süngerden üretilebilen kapı ve pencere bantları toptan satışlarda büyük indirimlerle sunulmaktadır. Siz de toptan satışlarda yararlanabileceğiniz indirimler hakkında bilgi almak için bizi hemen arayın.

En kaliteli sünger ve kauçuk malzemeden üretilen kapı ve pencere izolasyon bantları, bunun yanı sıra en uygun fiyatlarla toptan satışlarda sunulmaktadır.

Firmaların müşterilerine promosyon amaçlı verdiği ürünlerin içerisine yine ambalaj süngerleri uygulanabilir. Bu ambalaj süngeri malzemeleri pek çok farklı sünger çeşidinde ve özelliğinde olabilmektedir. Tamamen müşterinin isteğine göre uygulanır.

Kapı ve pencere kenarlarına ve eşiklerine yerleştirilerek %80 ısı yalıtımı sağlayabilen kapı ve pencere bantları ile ekonomik biçimde tasarruf sağlamanız mümkündür.

Kapı & pencere izolasyon bantları için teklif alın: 0532 158 85 09

Kapı & Pencere İzolasyon Bantları

Kapı & Pencere Bandı
Kapı & Pencere Bandı
Kapı & Pencere Bandı
Kapı & Pencere Bandı
Kapı & Pencere Bandı
Kapı & Pencere Bandı

Kapı & Pencere Bantları

Tüm evlerde özellikle kış aylarında olmazsa olmazlardan birisi de hiç şüphesiz ki kapı ve pencere bandıdır. Kapı ve pencere bantları kış aylarında dışarıdaki soğuk havayı kesmek ve engellemek için kullanılan alternatif seçeneklerden birisidir. Kapıların genel de eşiklerine kullanılan bantlar kapı aralıklarından geçen soğuk havayı muhafaza edebilmek için kullanılan alternatif ürünlerdir. Aynı şekilde cam kenarlarına da kullanılan bantlar dışarıdaki soğuk havayı içeriye geçirmemek adına yapılmış ve sıkı presslenmiş bantlardır. Mikro Sünger bu alanda birçok kurum ve kuruluşa hizmet sağlamış olup başta İstanbul, İzmir, Ankara gibi şehirlere toplu gönderim sağlamaktadır. Türkiye’de başta saydığımız illerin dışında birçok ile toptan ve perakende satışı mevcuttur. Ayrıca yurtiçi satışı olduğu gibi yurtdışı satışları da mevcuttur.

Kapı pencere bandı fiyatları konusunda Mikro Sünger en uygun fiyat garantisini vermektedir. Verilen fiyatlar piyasa fiyatlarından daha uygun olmakla beraber ürünler daha kalitelidir. Mikro Sünger’in sunmuş olduğu ürünler garantili ve dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Kapı ve pencere bantları uygulaması ise, bantlar tek taraflı ve çift taraflı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Farklı boylarda ve farklı özellikler de olan bantlar sıkıştırılmış plastikten yapılmakta ve elastik özelliklidir. Bu özelliği sayesinde , bulunduğu ortama kolay uyması ve kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Kauçuk ve süngerden üretilebilen pencere ve kapı bantları, toptan sipariş verilerek alınabilmektedir. Kapı ve pencerelerin kenar ve eşiklerine uygulanabilen bu bantlar, sızdırmazlık ve izolasyon sağlaması açısından son derece kuvvetlidir.

Kapı & pencere izolasyon bandı fiyatları için teklif alın: 0532 158 85 09

Ürün Görselleri

Kapı & Pencere Bandı
Kapı & Pencere Bandı
Kapı & Pencere Bandı
Kapı & Pencere Bandı
Kapı & Pencere Bandı
Kapı & Pencere Bandı
Kapı & Pencere Bandı Fiyatları

Kapı ve pencere bantlarını dilerseniz toptan dilerseniz perakende olarak Mikro Sünger’den temin edebilirsiniz. Kurulduğumuz günden itibaren uygun fiyat ve maksimum hizmet anlayışını benimsemiş ve bugün bulunduğumuz konumda hala aynı sistemi uygulamaktayız.

Sizler de kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla uzun soluklu çalışmak isterseniz, toptan ve perakende satışta sizlerin en büyük destekçiniz olarak yanı başınızda beklemekteyiz. Kapı altlarına ve kenarlarına en uygun izolasyon malzemesi olarak dikkat çeken ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, toptan sipariş vermek için müşteri temsilcilerimizle hemen görüşebilirsiniz. Kapı pencere koruma bantları Türkiye’nin tüm şehirlerine nakliye ile gönderilebilmektedir.

Hemen teklif alın