Kauçuk Sünger İmalatı

Kauçuk sünger imalatı en uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor
Mikro Sünger, bir çok farklı alanda kullanılabilen kauçuk süngerleri, son teknoloji ile imal etmekle beraber, en kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla siz müşterilerimize sunmaktadır.

Genel Detaylar

Kauçuk sünger elastik ve ses geçirmeyen yapısı nedeniyle titreşim kaynaklı seslerin ve gürültülerin izolasyonunda kullanılabilen sünger tipleridir.

Kendinden yapışkanlı kauçuk süngerler ile ekstra bant kullanmanıza gerek kalmaz. Ağırlığı metreküp başına ortalama olarak 50 ila 60 kilogram arasındadır.

Kauçuk süngerler yapısı gereği elastiktir ve çekmeye vs dayanıklıdır, kanal bağlantı noktalarında titreşimi azaltması ve yalıtım sağlaması nedeniyle ses izolasyonunda kullanılır.

İhtiyacınıza uygun şekilde çeşitli kalınlık ve şekillerde kesim yapılabilen kauçuk süngerler ile ekstra bir efor sarfetmenize gerek kalmaz.

Kauçuk sünger fiyatları için teklif alın: 0532 158 85 09

Kauçuk Sünger Görselleri

Rulo Kauçuk Sünger
Rulo Kauçuk Sünger
Kauçuk Sünger
Kauçuk Sünger
Yapışkanlı Kauçuk Sünger
Yapışkanlı Kauçuk Sünger

Ürün Detayları

Kauçuk sünger nedir sorusuna kısa bir açıklama yaparak yazımıza başlamak istiyoruz. Süngerlerin ana hammaddesi lateks olmasına rağmen, doğal latekslerin yeterli olmamasından dolayı poliüretan hammaddesi üretilmiş ve sünger yapımında kullanılmaya başlamıştır. Esnek poliüretan süngerler genelde hava geçirebilen ve gözenekleri bulunan sünger tipleridir, bu sünger tipleri hafif ve kullanışlı olmasından dolayı tercih edilmektedir.
Mikro Sünger firması olarak kurulduğumuz günden itibaren genç ve dinamik bir ekip ile yolumuza emin adımlarla ilerlemekteyiz. Kauçuk sünger alanında faaliyet göstermekte ve başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiye’de bulunan birçok farklı şehre toplu ve perakende satış yapmaktayız. Yaptığımız yurtiçi satışların yanı sıra yurtdışı kauçuk sünger imalatı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Kişiye özel kesimlerimizle de ekstra olarak hizmet sağlamaktayız. Dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçip özel kesim EPDM kauçuk süngerlerinizi talep edebilirsiniz. Kauçuk sünger fiyatları konusunda Türkiye’de Mikro Sünger en uygun fiyat garantisini vermektedir. Uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamız bugüne kadar Türkiye’de ve yurtdışında bulunduğu faaliyetlerde birçok kişiden tam puan almayı başarmıştır. Standart kauçuk süngerlerin yanı sıra yapışkanlı kauçuk süngerler de üretilmektedir. Bunlar da aynı şekilde kişiye özel kesim yapılmakta ve toptan ve perakende olarak satılmaktadır. Yapışkanlı kauçuk süngerler genelde otomotiv sektörün de ve elektrikli ev aletlerinde kullanılmaktadır. Kolay kullanımı sayesinde birçok sektörde tercih edilmekte ve rağbet görmektedir.

Kauçuk sünger için teklif alın: 0532 158 85 09

Ürün Görselleri

Rulo Kauçuk Şilte
Kauçuk Şilte
Yapışkanlı Kauçuk Sünger
Yapışkanlı Kauçuk Sünger
Rulo Kauçuk Sünger
Rulo Kauçuk Sünger
Kauçuk Sünger Fiyatları

Sizler de kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisinden yararlanmak istiyorsanız hemen iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilir, müşteri temsilcilerimizden aklınıza takılan her konuda çözüm bulabilirsiniz.
Türkiye’nin her yerine gönderimimiz olmasıyla birlikte, kauçuk sünger top, levha ve profil olarak da satın alınabilmektedir. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi Türkiye’nin tüm şehirlerine başarıyla gönderim sağlayan firmamız, kauçuk sünger konusunda hizmet sunmaya son sürat devam etmektedir. Akustik ses yalıtımı ve diğer pek çok alanda kullanılabilen bu sünger tipi için hemen bizden teklif alınız.

Hemen teklif alın