Keçe İmalatı

Çok amaçlı kullanılabilen rulo keçeler uygun fiyatlarla
Farklı renk seçenekleri ile plaka veya rulo halinde keçeler toptan satışlarda en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Siz de bu büyük indirimlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Detaylar

Özel kesim süngerler takı, altın ve mücevher gibi hassas ve çizilmemesi gereken değerli ziynet eşyaların korunmasında kullanılır. Özel sünger kesimi ile, ilgili ürün korunaklı ve şık bir biçimde korunmuş olur.

Parfüm, saat, kalem ve daha akla gelebilecek onlarca hediyelik eşya kutusunun içerisine hem modern bir görünüm katmak hem de korunaklı bir şekilde zarar görmeden durmasını sağlamak amacıyla kutu içi sünger kesimi uygulanır.

Firmaların müşterilerine promosyon amaçlı verdiği ürünlerin içerisine yine ambalaj süngerleri uygulanabilir. Bu ambalaj süngeri malzemeleri pek çok farklı sünger çeşidinde ve özelliğinde olabilmektedir. Tamamen müşterinin isteğine göre uygulanır.

Sanayi sektöründe silahların korunması ve daha aklınıza gelebilecek onlarca alanda kullanılan şekilli sünger, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere onlarca şehirde hizmet sunmaktayız. İsteğe özel kutu içine sünger talepleriniz için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Keçe için hemen bilgi alın: 0532 158 85 09

Ürün Görselleri

Keçe
Keçe
Keçe
Keçe
Keçe
Keçe

Keçe Özellikleri

Keçe sert ve çözülmesi zor maddelerin bir araya gelerek oluşturduğu cisimlerdir. Keçeler eskiden ne kadar aktif olarak kullanılsa da günümüz de alternatif dekorasyon ürünlerinde kullanılmaktadır. Hayvan yünlerinden oluşturulan , su , sabun ve basınç uygulanarak elde edilen ürünlerdir. Mikro Sünger firması kurulduğu günden itibaren birçok alan da faaliyet göstermiş ve hizmetlerini ihtiyaçlara göre arttırmıştır. Keçe hizmeti de sağlayan firmamız, kişiye özel olarak kesim yapmakta, toptan ve perakende satış sunmaktadır. Türkiye de başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere birçok şehire hizmet sağlayan firmamız ayrıca Yurtdışı faaliyetlerinde de aktif olarak yer almaktadır. Rulo keçeler genelde bulaşık süngeri üretiminde kullanılmaktadır. Keçe fiyatları konusunda firmamız yurt içinde uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek en uygun fiyat garantisini vermektedir.

Keçeler genelde sert cisimler olmasıyla birlikte ayakkabı sektöründe fazlaca kullanılmaktadır. Ayakkabıların taban kısımlarının sıcak tutmasını sağlamaktadır. Keçelerden alternatif olarak yastık yüzleri ve daha birçok ürün oluşturmak mevcut. Mikro Sünger bu alan da kullanıcılarının ihtiyaçlarına tam cevap verebilmek adına istenilen boy ve ebatta istenildiği kadar üretmektedir. Toptan ve perakende satışlarının yanı sıra mağaza satışı da bulunan firmamızdan yerimizde inceleme yaparak temin etmeniz de mümkün. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak adına bünyemizde barındırdığımız genç ve dinamik ekibimiz ile günden güne büyümekte ve standartlarımızı yükseltmekteyiz. İstanbul keçe piyasasında öncü firmalardan biri olan Mikro Sünger ile iletişim adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Keçe fiyatları için hemen bilgi alın: 0532 158 85 09
Rulo Keçe Fiyatları

Türkiye’nin her yerine kargo ve ulaşım imkanımız olmasıyla birlikte, istek ve arzularınız doğrultusunda istenilen ebat ve boyutlarda kesim ve üretim sağlamaktayız. Rulo keçe ve plaka keçe fiyatları hakkında bilgi almak ve toptan satışlarda yapılan indirimlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilir, en kaliteli keçeleri en uygun fiyatlarla tedarik edebilirsiniz.

Sizler de Mikro Sünger firmasının kalitesinden ve uygun fiyatlarından yararlanmak için hemen iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hemen teklif alın