Özel Kesim Sünger

Özel kesim süngerler ile ürünler korunaklı ve şık görünümlü olur
Özel sünger imalatı ile tamamen sizin isteğinize göre dizayn edilmiş bir kutu içi veya ambalaj süngeri ile ürün korunaklı ve şık bir biçimde korunur. Özel kesim sünger fiyatları için bize hemen ulaşabilir, teklif alabilirsiniz.

Bazı Kullanım Alanları

Özel kesim süngerler takı, altın ve mücevher gibi hassas ve çizilmemesi gereken değerli ziynet eşyaların korunmasında kullanılır. Özel sünger kesimi ile, ilgili ürün korunaklı ve şık bir biçimde korunmuş olur.

Parfüm, saat, kalem ve daha akla gelebilecek onlarca hediyelik eşya kutusunun içerisine hem modern bir görünüm katmak hem de korunaklı bir şekilde zarar görmeden durmasını sağlamak amacıyla kutu içi sünger kesimi uygulanır.

Firmaların müşterilerine promosyon amaçlı verdiği ürünlerin içerisine yine ambalaj süngerleri uygulanabilir. Bu ambalaj süngeri malzemeleri pek çok farklı sünger çeşidinde ve özelliğinde olabilmektedir. Tamamen müşterinin isteğine göre uygulanır.

Sanayi sektöründe silahların korunması ve daha aklınıza gelebilecek onlarca alanda kullanılan şekilli sünger, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere onlarca şehirde hizmet sunmaktayız. İsteğe özel kutu içine sünger talepleriniz için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Özel kesim sünger için teklif alın: 0532 158 85 09

Ambalaj Süngerleri

Kutu İçi Sünger
Kutu İçi Sünger
Ambalaj Süngeri
Ambalaj Süngeri
CNC Kesim Sünger
CNC Kesim Sünger

CNC Sünger Kesim

CNC sünger kesimi vasıtasıyla ürünleriniz için gereken en doğru kutu süngerine sahip olursunuz. Kutu içi sünger ambalajın avantajları saymakla bitmez ancak en önde gelen avantajları şu şekilde sıralanabilir: Kutu süngeri, ürünlerinizi korunaklı ve dayanıklı bir şekilde korur. CNC sünger kesim ambalaj ürünlerinizin şık bir şekilde sergilenmesine yardımcı olur. CNC sünger kesim nedir şeklinde bir tanım yapılacak olursa ihtiyacınıza uygun olan sünger ambalajın, yine tamamen size özel bir şekilde kesilmesidir. CNC sünger kesimi için İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sağlamakla beraber, yurtdışı projelerde de yer alabilmekteyiz. CNC sünger kesimi için hemen Mikro Sünger ile iletişime geçerek ihtiyacınıza uygun sünger ambalajını yaptırabilirsiniz.

Ambalaj süngeri imalatı başlıca kozmetik ürünleri, cam ve porselen, ziynet eşyalarının saklanması gibi amaçlarla üretilmektedir. Tamamen müşterinin isteğine özel olarak kesim yapılması nedeniyle, ürünün sunumunun güzel ve şık bir şekilde yapılması, ve hiç bir hasar görmeden sergilenmesi sağlanmış olur. Ambalaj süngeri malzemeleri genellikle süngerin farklı çeşitlerinden yapılmaktadır. Genellikle 14 dansite, 18 dansit ve 26 dansite süngerler kullanılmaktadır. Ürünleriniz karton kutu vs gibi görünüm açısından şık olmayan ambalajlar yerine İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren Mikro Sünger’in özel ambalaj süngerleri ile korunmaktadır. Şekilli sünger kesimi için hemen bizimle irtibat kurarak, ürünleriniz için ambalaj içi sünger sipariş edebilirsiniz.

Özel kesim sünger için teklif alın: 0532 158 85 09

Ambalaj Süngerleri

Kutu İçi Sünger
Kutu İçi Sünger
Ambalaj Süngeri
Ambalaj Süngeri
CNC Kesim Sünger
CNC Kesim Sünger
Özel Kesim Kutu Süngerleri

Kutu iç süngerler, hassas ve korunması gereken ürünler için mutlaka yapılması gereken bir uygulamadır. Süngere şekil verme olarak da bilinen bu uygulama ile takı kutusu, kozmetik kutusu, eşantiyon ürün kutusu gibi şeyler için mükemmel dizaynlar ile ürünlerinizi harika bir biçimde sergileyebilirsiniz. Sünger seperatörler ve ambalaj için süngerler, Mikro Sünger tarafından son teknoloji kullanılarak kaliteli bir biçimde üretilmesinin yanı sıra, ürünlerinizi şık bir biçimde paketleyerek rakiplerinizden sürekli önde olmanızı sağlamanıza yardımcı olur. İnce ambalaj süngeri, kalın ambalaj süngeri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca kutu içi özel kesim süngerlerde farklı renk seçenekleri de bulunmakla beraber bunun dışında antistatik, yanmayı geciktirici sünger de yapılabilmektedir.

Hemen teklif alın