Oto Süngeri İmalatı

Özel kesim süngerler ile ürünler korunaklı ve şık görünümlü olur
Özel sünger imalatı ile tamamen sizin isteğinize göre dizayn edilmiş bir kutu içi veya ambalaj süngeri ile ürün korunaklı ve şık bir biçimde korunur. Özel kesim sünger fiyatları için bize hemen ulaşabilir, teklif alabilirsiniz.

Bazı Kullanım Alanları

Araba yıkama sektöründe yoğunlukla kullanılan oto yıkama süngerleri toptan satışlarda büyük indirimlerle sunulmaktadır. Siz de toptan satış hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En kaliteli sünger malzemeden üretilen oto süngerleri, bunun yanı sıra en uygun fiyatlarla toptan satışlarda sunulmaktadır.

Mikro Sünger oto yıkama ve temizlik süngerlerini başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine nakliye ile gönderebilmektedir.

Oto yıkama süngerleri özel üretim süngerlerdir, arabayı çizmez ve hasar bırakmaz, hassas yüzeyler için en ideal sünger tipidir.

Oto süngeri için teklif alın: 0532 158 85 09

Araba Temizlik Süngeri

Oto Süngeri
Oto Süngeri
Oto Süngeri
Oto Süngeri
Oto Süngeri
Oto Süngeri

Oto Yıkama Süngeri

Otomotiv sektörün de ve özel sektör de araç temizliği alanında hiç şüphesiz ki kullanılması gereken alternatif ürünlerin başında oto süngerleri gelmektedir. Oto süngerleri ev hanımlarının kullandığı bulaşık süngerleri ile aynı yapıya sahip olup hava filtresi görevi de görmektedir. Kolay kullanımı ve dayanıklılığı bakımından da gözde ürünlerden birisidir. Mikro Sünger firması oto sünger imalatına kurulduğu günden itibaren başlamış ve Türkiyenin başta İstanbul , İzmir ve Ankara olmak üzere birçok iline toptan ve perakende satışta bulunmuştur. Firmamız Yurtiçi olduğu kadar Yurtdışı da faaliyetlerde bulunmaktadır. Oto süngerlerinde birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlardan birkaç örnek vermek gerekirse , taban süngerleri ,tavan süngerleri , oto pasta süngeri ve temizleme süngeri tarzında birçok farklı sünger çeşidi bulunmaktadır.

Sünger çeşitlerinden kısaca bahsetmek gerekirse , taban süngerleri genel de arabanın kilimleri ve sert zeminlerine kullanılan sünger tipidir. Diğer sünger tiplerine göre daha yoğun olarak sıkıştırılmış ve daha kalın yapıda olan ürünlerdir. Mikro Sünger firmamız kullanıcıların ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilmek adına kurulduğu günden itibaren , toplu veya perakende satışta kullanıcı isteklerine tam cevap verebilmiştir.  Kişiye özel kesimleri de mevcut olan firmamız , isteğiniz doğrultusun da ebat ve ölçülerine bağlı kalarak sizlerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.  Oto sünger fiyatları konusun da Türkiyedeki sünger toptancıları arasında en iyi fiyat garantisini veren firmamız ayrıca kaliteli hizmet anlayışını da elinden bırakmamaktadır.  İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak haftanın 7 günü 24 saati boyunca müşteri temsilcilerimizden aklınıza takılan her konuda fikir alabilir , cevap bulabilirsiniz.

Oto süngeri fiyatları için teklif alın: 0532 158 85 09
Oto Pasta Cila Süngeri

Yüzeyi çizmeyen, emiş gücü kuvvetli özel süngerden üretilen oto pasta cila süngerleri fiyatları için hemen bizden detay alarak toptan siparişlerde indirimlerden yararlanabilir, en kaliteli oto süngerlerini temin edebilirsiniz.

Sizler de Mikro Sünger’in kaliteli hizmetinden ve uygun fiyatlarından yararlanmak için hemen bizlerle iletişime geçebilir her konuda fikir edinebilirsiniz. Türkiyenin her yerine gönderimimiz mevcuttur.

Hemen teklif alın