Selülozik Sünger İmalatı

Emiş gücü yüksek, hasar bırakmayan özel selülozik süngerler
Bebek vücutları ve hassas yüzeyler için kullanılması gereken selülozik süngerlerin emiş gücü yüksektir ve hasar bırakmazlar. Toptan satışlarda yapılan indirimlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Ürün Detayları

Doğal selülozdan üretilen selülozik süngerler, emiş gücü yüksek olması, hasar bırakmaması ve kullanıldıktan bir müddet sonra hemen kuruması nedeniyle bebek vücudu için en ideal sünger tipidir.

Selülozik süngerler yapısı gereği kullanılmadığında sert bir halde kalır, ıslandığında ise yumuşar ve bu nedenle uzun süreli kullanıma uygundur.

Selülozik süngerler, doğal selüloz bazlı üretilmesi nedeniyle bakteri üremesini engelleyici bir yapıdadır, bu nedenle yine bebekler ve özenle bakılması gereken hastalar için en ideal sünger tipidir.

Sevimli desenler ve farklı renk seçenekleri ile bebeğinizin banyosunu daha zevkli hale getirir. Farklı desen kesimleri için (özel kesim sünger) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Selülozik sünger için bilgi alın: 0532 158 85 09

Selülozik Sünger Görselleri

Selülozik Sünger
Selülozik Sünger
Selülozik Sünger
Selülozik Sünger
Selülozik Sünger
Selülozik Sünger

Selülozik Sünger Üretimi

Selüloz süngerler genel de kozmetik ürünlerinde kullanılmaktadır. Fakat kozmetik ürünlerinin yanı sıra farklı alanlarda da alternatif olarak tercih edilmektedir. Mikro Sünger firması olarak sizlere kozmetik alanında veya diğer alternatifler de toptan ve perakende satışlarınız da çözümler üretiyoruz.  Selüloz süngerler , gözenekli ve emiş gücü yüksek süngerler kategorisin de olup , kullanılan alanda hiçbir şekilde hasar oluşturmamaktadır. Selüloz ne işe yarar sorusuna bu şekilde kısaca bir cevap vermiş olabiliriz. Selüloz kullanım kısmında da kısaca bir açıklama yapmamız gerekirse , genel de bayanların yoğun olarak kullandığı kozmetik ürünlerin de en büyük yardımcıları olarak rol almaktadır. Hava gözeneklerinin bulunması olası topaklanmaya karşı engel olmaktadır. Yüzde herhangi bir hasar ve tahriş yaratmamaktadır.

Selüloz sünger üretimi genel de İstanbul’da yapılmakla birlikte Türkiye’nin birçok farklı şehrin de aktif olarak gerçekleştirilmektedir. Mikro Sünger firması olarak sizlere başta İstanbul , İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiyenin dört bir yanına aktif olarak satış sunmaktayız. Standart satışların yanı sıra , kişiye özel ebat ve boylarda istenilen adet kadar üretimlerimizle kullanıcılarımıza profesyonel çözümler üretmekteyiz.  Selüloz sünger alanında Türkiye’de aktif olduğumuz kadar Yurtdışına da aynı şekilde aktif olarak hizmet etmekteyiz. Sizler de Mikro Sünger’in kaliteli çalışma prensibinden ve uygun fiyat garantisinden yararlanmak için hemen iletişim adreslerimizden bizlere yazarak veya gsm numaralarımızdan arayarak haftanın 7 günü 24 saati müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilir , aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Selülozik sünger fiyatları için bilgi alın: 0532 158 85 09

Ürün Görselleri

Selülozik Sünger
Selülozik Sünger
Selülozik Sünger
Selülozik Sünger
Selülozik Sünger
Selülozik Sünger
Selülozik Sünger Fiyatları

Selülozik sünger fiyatları ürünün kalitesi ve yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle birlikte, ambalaj ve paketleme gibi etkenler için de farklı fiyat politikası uygulanmaktadır. Detaylı fiyat bilgisi için sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan hemen ulaşarak bilgi edinebilir, toptan satışlarda indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kullanılan malzeme ve yapılan işçiliğe karşılık fiyatlar değişkenlik gösterse de Mikro Sünger firması olarak sizlere en iyi hizmet ve Türkiye’deki en uygun fiyat garantisini sunmaktayız.

Hemen teklif alın