Sıva Süngeri İmalatı

En kaliteli sıva süngerleri imalatı için hemen arayın
İnşaatlarda kullanılmak üzere üretilen sıva süngerleri farklı yoğunluklarda imal edilebilmekle birlikte, ambalajlama ve paketleme işlemleri de yapılmaktadır. Hemen toptan satışlarda yapılan indirimlerden yararlanmak için arayın.

Genel Detaylar

Mikro Sünger tarafından özenle üretim, kesim ve ambalajlama yapılan sıva süngerleri, gri, beyaz ve renkli olmak üzere farklı renk seçeneklerinde üretilebilmektedir. Hemen toptan sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Sıva süngerlerini istediğiniz ölçüde kesim yapabilmemizin yanında istediğiniz dansite (yoğunluk) halinde üretebilmekteyiz.

Mikro Sünger, toptan satışlarda indirimler sunmasının yanı sıra, uygun fiyatlarla kalitel ürünü tedarik etmeniz için her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışmaktadır.

Ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine nakliye ile gönderebilmekteyiz. Nakliye ücreti alıcıya ait olmasının yanında, detaylar için bizden bilgi alabilirsiniz.

Sıva süngeri için bilgi alın: 0532 158 85 09

Ürün Görselleri

Sıva Süngeri
Sıva Süngeri
Sıva Süngeri
Sıva Süngeri
Sıva Süngeri
Sıva Süngeri

Sıva Süngeri Özellikleri

Sıva süngeri Türkiye’de hemen hemen her inşaat alanında bulunan ve kullanılan bir ürün olmakla birlikte birçok yapı markette de satışı yapılmaktadır. İstediğiniz yoğunlukta (dansite) üretilebilen sıva süngerleri, dilerseniz markanızın ambalajı ve paketlemesi ile de üretilebilmektedir. Mikro Sünger firması olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak adına kurulduğumuzdan günden itibaren, genç ve dinamik kadromuz ile satışa sunduğumuz ürünlerin en iyi şekilde üretilmesini ve testlerinin tam olarak yapılmasını hedeflemiş bulunmaktayız. Bugün bulunduğumuz noktada başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere Türkiye’nin genel olarak bütün illerine toptan satış yapmaktayız. Kaliteli sıva süngerini en kısa sürede temin etmeniz için müşteri hizmetlerimiz ile görüşün.

Sıva süngerleri alçı ve suya maruz kaldıkları için uzun ömürlü yapılara sahip olması gerekmektedir. Toptan satışlarda sıva süngerlerinde büyük indirimler yakalayabilirsiniz. Mikro Sünger sizlere, uzun ömürlü ve istenilen ebatta ve boyutta kaliteli sıva süngerleri üretmek için hazır beklemektedir. Sizler de kendi isteklerinize göre veya standart ebatlarda sıva süngeri sipariş vermek isterseniz, hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak haftanın 7 günü 24 saati aktif olarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Müşterilerimizin istek ve arzularına tam olarak cevap verebilmemiz, kurulduğumuz günden itibaren edindiğimiz bilgi ve becerimizi kaliteli ürün, profesyonel hizmet ile birleştirerek hareket etmemizden kaynaklanmaktadır.

Sıva süngeri fiyatları için bilgi alın: 0532 158 85 09
Sıva Süngeri Fiyatları

Türkiyenin her yerine kargo gönderi olup ayrıca , Yurtdışı satışlarımız da mevcuttur , sizler de Mikro Sünger firmasının kaliteli hizmet anlayışından yararlanmak ve Türkiyede bulunan toptan imalatçıların arasında en iyi fiyat garantisini sunan firma ile uzun soluklu çalışmalarınıza imza atmak için hemen bizlerle iletişime geçin.

Hemen teklif alın