Temizlik Süngeri İmalatı

Çok amaçlı temizlik süngerleri imalatı en uygun fiyatlarla
Temizliğin her alanında kullanılabilecek farklı yoğunluklarda ve farklı renklerde temizlik süngerleri toptan satışlarda büyük indirimlerle satışa sunulmaktadır. Hemen bizimle iletişime geçin ve detay alın.

Genel Özellikler

Hayatın her alanında kullanılabilecek olan temizlik süngerlerini toptan satışlarda büyük indirimlerle satışa sunmaktayız. Toptan satışlarda yararlanabileceğiniz indirimler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

En kaliteli sünger malzemeden üretilen temizlik süngerleri, bunun yanı sıra en uygun fiyatlarla toptan satışlarda sunulmaktadır.

Mikro Sünger temizlik süngerlerini başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine nakliye ile gönderebilmektedir.

Oteller, hastaneler, mağazalar, evler, işyerleri ve hayatın tüm alanlarında yer alan temizlik süngerlerinin çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Temizlik süngeri için bilgi alın: 0532 158 85 09

Ürün Görselleri

Temizlik Süngeri
Temizlik Süngeri
Temizlik Süngeri
Temizlik Süngeri
Temizlik Süngeri
Temizlik Süngeri

Temizlik Süngerleri

Temizlik Süngeri Nedir sorusuna kısa bir açıklama yaparak başlayalım yazımıza ; Temizlik süngerleri evlerimizde olmazsa olmaz alternatif ürünlerimizden birisidir. Her bayanın mutfak ve banyoda kullandığı , temizlik alanlarında aktif olarak görevlendirdiği sünger çeşididir. Temizlik süngerleri fiyat bakımından Türkiye kurlarına göre belirlenmekte , toptan ve perakende satış olarak hizmet sağlanmaktadır. Temizlik süngerleri bünyesin de barındırdığı gözenekler sayesinde kolay su emmesi ve hava geçirilir olmasıyla birlikte temizlik alanlarında kolaylık sağlamaktadır. Mikro sünger firması olarak kişiye özel ebat ve boyutlarda özel üretimlerimiz ve baskılarımızla birlikte satışını sağladığımız ürünler ile kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz.

Temizlik Süngeri toptancılarının yanı sıra , Mikro Sünger  başta İstanbul , İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiyenin dört bir yanına toptan ve perakende satış sağlayarak yurdun dört bir yanındaki ihtiyacı üstlenerek , profesyonel çözümler üretmektedir.  Kurulduğu günden itibaren şuan bulunduğu konuma kadar ki olan süreçte Mikro Sünger firması genç ve yenilikçi bir anlayış benimsemiş ve ar-ge çalışmalarını devamlı olarak kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillendirmiştir. Yapılan çalışmalar da piyasa ürünlerinin yanı sıra , kaliteli malzeme ve kullanışlı ürünler üretmeyi amaçlamış ve müşterilerinden bu anlam da tam puan almayı başarmıştır. Mikro sünger firması olarak haftanın 7 günü 24 saati aktif olarak hizmet sağlamaktayız. Web sitemiz de bulunan iletişim adreslerimiz ve numaralarımızdan bizlere ulaşarak , aklınıza takılan her türlü soru ve sorun da , müşteri temsilcilerimizden bilgi edinebilirsiniz.

Temizlik süngeri fiyatları için bilgi alın: 0532 158 85 09
Temizlik Süngeri Fiyatları

Türkiyenin her yerine kargo imkanımızın yanı sıra , yurtdışı satışlarımız ile de global anlam da profesyonel çözümler üretmekteyiz. Sizler de Mikro Sünger firmasının kaliteli ekibinden ve uygun fiyat garantisinden yararlanmak için hemen bizlerle iletişime geçiniz!

Hemen teklif alın